Image of Fa játék istálló
 

Fa játék istálló

13 db-os fa játék istálló készlet háziállatokkal. Anyaga: fa Méret: 19,3 x 13,5 x 14,3 cm

Ár: 12.920 Ft -tól fajatekok.net

Tedd ezt a terméket a terméklistádba

>> Írj véleményt erről a termékről

Webáruház Terméknév Szállítási díj Szállítási idő Ár  
fajatekok.net Fa játék istálló Info a boltban Info a boltban 12.920 Ft MEGNÉZEM

Partnereink

Hasonló Termékek

 
Image of Fa játék istálló állatokkal
 

Fa játék istálló állatokkal

Fa játék istálló állatokkal Anyaga: fa Méret: 33 x 26 x 28 cm

30.590 Ft
Részletek

 
Image of Fa játék nyúlfarm
 

Fa játék nyúlfarm

Fa játék nyúlfarm Anyaga: fa Méret: 15 x 8,2 x 11 cm (ház)

8.600 Ft
Részletek

© 2013-2022 - ÁRUmagazin árösszehasonlító